Recenzje

Opinia o RoboJet X-One White

Długo się zastanawiałem, który z robotów wybrać i zdecydowałem się na RoboJet X-One White. Muszę przyznać, że nie spodziewałem się ze będzie tak dobrze sobie radził. Fakt, trzeba mieszkanie przygotować do sprzątania (tzn.krzesła od stołu odsunąć na około 35 cm, ławę z dywanikiem również muszę odsunąć od kanapy po to by odkurzacz mógł w kąty wjechać. Trzeba usunąć buty w przedpokoju i dywaniki łazienkowe – nie wjeżdża, tylko suwa po podłodze) co w moim przypadku zajmuje około 3 min.

Ofertę na ten odkurzacz możesz znaleźć tutaj: Robot sprzątający – oferta

Jest bardzo wiele funkcji dostępnych przez aplikację, którą to aplikację trzeba zainstalować na telefonie, tablecie. Odkurzacz odkurza i mopuje( przeciera podłogę z kurzu i w miarę świeże, niewielkie plamy) Do mopowania trzeba używać za każdym razem czystej ściereczki i środka czyszczącego Kleen Purgatis Blue Star – 200 ml. Płynu Kleen Purgatis Blue Star – 200 ml na jedno mopowanie z używa się 2 ml. Butelka wystarcza na 100 razy nie ma wówczas smug na terakocie.

O innych zaletach nie będę pisał bo wcześniejsi autorzy recenzji już dosyć na ten temat napisali. Nie będę się powtarzał, zgadzam się z ich wypowiedziami. Dodam tylko że instrukcja w języku polskim jest bardzo skromna, ale do przeskoczenia nawet dla mniej zdolnego. Polecam produkt, jest naprawdę bardzo dobry, a cena nie jest co prawda niska, ale bardzo konkurencyjna. Jeżeli o mnie chodzi to jeszcze raz bym kupił ten odkurzacz, gdyby zaszła taka potrzeba.

Dobrze odkurza i mopuje, jest cichy szczególnie na ustawieniu pracy nocnej. Przez aplikację jest bardzo dużo różnych ustawień: 3 siły odkurzania, 2 rodzaje mopowania (moczenie podłogi), wirtualne ściany, sektory, które są czyste, punktowe sprzątanie (jak się coś rozsypie). Można też ustawić od którego miejsca ma zacząć sprzątanie. Można ustawić na konkretną godzinę i dzień sprzątania

Spodobała Ci się ta opinia? Zerknij na ofertę tu -> Robot sprzątający Robojet X-One White

Zgarnij rabat!

Zgarnij
Dodatkowe -10 zł rabatu do Klimasklep.pl
Wpisując kod rabatowy: V57ZLX33T9

Może Ci się też spodobać: