welltec APH1000 w salonie
Recenzje

Najwydajniejszy oczyszczacz powietrza na rynku polskim? Welltec APH1000D we własnej osobie

Oczyszczacze powietrza powinny głównie skupiać się na usuwaniu z powietrza zanieczyszczeń, zarazek oraz bakterii. To głównie te urządzenia są wykorzystywane do pomieszczeń, które muszą spełniać wysokie normy dotyczące jakości powietrza, jakimi są np. laboratoria czy też szpitale. Oczyszczacz powietrza Weltec APH1000D wyróżnia się wśród konkurencyjnych modeli wysoką wydajnością, możliwością połączenia z aplikacją oraz cichą pracą. Co można jeszcze zyskać, kupując ten oczyszczacz? Zapraszamy do lektury.

Urządzenie można zakupić w autoryzowanym sklepie klimasklep.pl Aby złożyć zamówienie kliknij w ten link: Oczyszczacz powietrza Welltec APH1000
Dwie ogromne kasety filtracyjne umiejscowione po obydwu stronach Welltecka Aph800

Najważniejsze parametry w oczyszczaczu Welltec APH1000D

Oczyszczacz powietrza Welltec APH1000 posiada porządny wentylator, dzięki któremu osiąga duży przepływ powietrza wynoszący aż 1135 m³/h, zachowując przy tym niski poziom ciśnienia akustycznego mierzonego w dB(A). Oczyszczacz posiada 6 stopni oczyszczania powietrza w który skład wchodzą:

 • Filtr HEPA H13 (skuteczność na poziomie 99,95%)
 • Filtr węglowy
 • Filtr wstępny siatkowy
 • Filtr zeolitowy
 • Filtr zimnokatalityczny
 • jonizator (aż 10mln jonów / cm³ )

Przy zastosowaniu takich filtrów, oczyszczacz Welltec APH1000 poradzi sobie ze smogiem, zapachami, zarodnikami pleśni, grzybami, bakteriami oraz pyłkami i alergenami. Duża liczba stopni filtracji wiąże się również ze zwiększeniem przepływem oczyszczonego powietrza, popularnie nazywanym jako CADR, w tym przypadku wynosi on aż 992 m³/h.

ogromny wentylator w oczyszczaczy aph800

Funkcje oczyszczacza Welltec APH1000D

Jedną z największych zalet oczyszczacza Welltec APH100 jest sporych rozmiarów, czytelny wyświetlacz poziomu jakości powietrza, który informuje użytkownika, o stopniu zanieczyszczenia. Wokół cyfr widnieje kolorowy okrąg, zmieniający swoją barwę wraz ze spadkiem, czy też wzrostem jakości powietrza. Welltec APH1000D oprócz standardowych 7 poziomów pracy posiada również tryb automatyczny oraz nocy. Dzięki zastosowaniu tryby auto, nie trzeba się martwić o dobre ustawienie oczyszczacza – maszyna zrobi to za nas, oraz dostosuje swoją pracę w zależności od stopnia zanieczyszczenia powietrza. Oprócz panelu sterowania, dostępna jest możliwość sterowania oczyszczaczem poprzez aplikację na telefon, która posiada wiele zaawansowanych funkcji, które pomogą zautomatyzować działanie APH1000. Oczyszczacz posiada również funkcję timer-a, która umożliwia opóźnione włączenie, bądź też wyłączenie urządzenia. Ta opcja dostępna jest również w dedykowanej aplikacji na telefon.

Certyfikaty światowej klasy wśród oczyszczaczy powietrza

Oczyszczacz powietrza Welltec APH1000D został przebadany pod kątem wysokiej jakości i bezpieczeństwa przez niemieckie przepisy o bezpieczeństwie sprzętu i produktów i dzięki temu jest jednym z niewielu na rynku, który uzyskał znak GS. Na koncie oczyszczacza znajdują się również inne certyfikaty jakimi są:

 • CB (IECEE)
 • CE
 • IEC
 • ILAC MRA
 • Intertek
 • RoHS
Urządzenie można zakupić w autoryzowanym sklepie klimasklep.pl Aby złożyć zamówienie kliknij w ten link:
Oczyszczacz powietrza Welltec APH1000

Łatwość transportu, poprzez kółka oraz uchwyty.

Oczyszczacz Welltec APH1000D posiada zainstalowane kółka do łatwego transportu pomiędzy pomieszczeniami, oraz specjalne wyżłobienia na obudowie, które przydadzą się w przypadku konieczności uniesienia bądź przestawienia sprzętu.

Zawartość opakowania. Jakie bonusy szykuje dla nas producent APH1000D?

Marka Welltec szykuje dla swoich konsumentów atrakcyjną ofertę. Oprócz samego oczyszczacza APH1000D, w opakowaniu znajdziemy również komplet filtrów, wydrukowaną instrukcję w języku polskim oraz certyfikat gwarancyjny. Warto podkreślić, że gwarancja trwa aż 3 lata, a reklamacja odbywa się na zasadach door-to-door.

Kupujesz sprzęt Welltec?

Specjalnie Dla Ciebie
przygotowliśmy rabat aż 10%
na zakupy do Klimasklep.pl
Złap rabat wpisując kod: WELLTECBLOG

Może Ci się też spodobać: