sterowanie nagrzewnicą powietrza welltec ehi150
Recenzje

Nagrzewnice elektryczne Welltec EHI, co powinieneś o nich wiedzieć?

na zdjęciu widoczne są wszystkie nagrzewnice elektryczne Welltec.

Producenci urządzeń grzewczych często kuszą nas przeróżnymi ofertami swoich sprzętów. Czym jednak wyróżniają się nagrzewnice elektryczne Welltec EHI wśród pozostałych propozycji? Pora to sprawdzić!

Nagrzewnice elektryczne Welltec jako jedyne na rynku z atestem higienicznym PZH.

Nagrzewnice Welltec EHI nie wydzielają podczas pracy nieprzyjemnych zapachów lub spalin, dzięki czemu mogą być używane w zamkniętych pomieszczeniach o słabej wentylacji, w których przebywają ludzie i zwierzęta. To wielka zaleta tych urządzeń

Gwarancja na 3 lata. To się przecież nie dzieje na prawdę!

Rzadko kiedy się zdarza, by producent zadbał o klienta w ten sposób, a unikatem jest, aby tyczyło się to takiego sprzętu jakimi są nagrzewnice. Długość gwarancji dla konsumenta zawsze świadczy o wysokiej jakości sprzętu i pewności samego producenta, że wie co produkuje.

Kabel w zestawie. Kolejny atut nagrzewnic elektrycznych Welltec.

W porównaniu do innych marek bardzo często się zdarza, że kabel zasilający nie jest elementem zestawu. Oprócz dodatkowych kosztów o jakie jest narażony klient spada również na niego ryzyko złego doboru akcesoriów. W najgorszym wypadku może to skutkować nieprawidłową pracą sprzętu, albo co gorsza – nagrzewnica w ogóle nie będzie się uruchamiać. Kabel będący częścią częścią zestawu nagrzewnic elektrycznych Welltec EHI jest wykonany z czarnej olejoodpornej gumy, a gniazda zostały wyprodukowane w Australii.

Zobacz również: Wielkie porównanie oczyszczaczy powietrza Welltec

Brak emisji pary wodnej w nagrzewnicach EHI

Nagrzewnice elektryczne Welltec EHI nie emitują podczas pracy pary wodnej, co oznacza, że mogą być używane również w pomieszczeniach z wysoką wilgotnością powietrza, co za tym idzie – zwiększa to funkcjonalność urządzenia.

Nagrzewnice Welltec tak jak i producent pochodzą z Polski.

Miło nam również poinformować, iż nagrzewnice Welltec zostały wyprodukowane w Europie, a sam producent dba przede wszystkim o jakość swoich produktów oraz zadowolenie klientów.

Kupujesz sprzęt Welltec?

Specjalnie Dla Ciebie
przygotowliśmy rabat aż 10%
na zakupy do Klimasklep.pl
Złap rabat wpisując kod: WELLTECBLOG

Może Ci się też spodobać: