glebogryzarki hortmasz w akcji
Poradniki Porównania

Zacznij od gleby! Glebogryzarki Hortmasz w Twoim ogrodzie

Przygotowanie ogrodu oraz pola wiąże się ze corocznymi pacami, jakimi są przygotowanie gleby, podcięcie drzew i krzewów, nawadnianie pola oraz pielenie chwastów. Dzisiaj zajmiemy się glebogryzarkami, które pomogą nam w przekopaniu i spulchnieniu gleby. Szczególnie skupimy się na glebogryzarkach marki Hortmasz, która jest niezawodna na rynku od ok 30 lat.

prezentacja glebogryzarki bk55bs

Glebogryzarki Hortmasz – cechy wyróżniujące

Niewątpliwie glebogryzarki Hortmasz wyróżniają się wśród innych swoją wysoką jakością oraz niezawodnością pracy. Glebogryzarki Hortmasz sprawdzą się dobrze w przekopywaniu, spulchnianiu gleby oraz ją wyrównają i odpowiednio wymieszają. Maszyny są wyposażone w silniki spalinowe, które z reguły są o wiele mocniejsze od elektrycznych, dzięki czemu mogą sprawdzić się nawet w trudnych, wymagających warunkach. Glebogryzarki Hortmasz mogą współpracować z różnym osprzętem, takimi jak osypniki, pługi, pielniki czy kosiarki, co czyni je urządzeniami wielofunkcjonymi. Glebogrezarki marki Hortmasz wykorzystują wysokiej klasy silniki marki Loncin oraz Briggs&Strattion.

Zalety posiadania glebogryzarki Hortmasz

Główną zaletą glebogryzarki jest znaczne odciążenie kręgosłupa u osoby używającej np. szpadla. Glebogryzarki również lepiej spulchnią glebę wbijając się w ziemię o wiele głębiej niż tradycyjne metody. Dzięki glebogryzarce możemy przyspieszyć również pracę związaną ze spulchnianiem gleby. Glebogryzarki Hortmasz wykorzystują wysokiej klasy silniki, dzięki czemu są niezawodne podczas pracy, a filtry olejowe pozwalają pracować urządzeniom w wysokim zapyleniu. Większość modeli glebogryzarek Hortmasz posiada różnie tryby pracy, które pozwalają na pracę do przodu oraz do tyłu. Warto również wspomnieć o regulowanych uchwytach, które umieszczone są w dwóch płaszczyznach. Takie rozwiązanie pomoże zachować stabilną oraz wygodną pozycję podczas pracy. Maszyny posiadają możliwość regulacji szerokości pracy, co pozwala zmienić szerokość pracy względem szerokości grządek. Glebogryzarki wykorzystują duże noże, którym nie straszne będą nawet najtwardsze ziemie.

glebogryzarka hortmasz tig65801

Glebogryzarki Hortmasz do dużego oraz średniego ogrodu

Modelami, które najlepiej sprawdzą się do dużych i średnich ogrodów wśród glebogryzarek Hortmasz są BK-55 Loncin oraz BK-55 Briggs&Strattion. Modele głownie różnią się specyfiką silnika. Hortmasz BK-55 Loncin silnik jest o mocy 4,1kW, a Hortmasz BK-55 Briggs&Strattion – 4,75kW. Oba silniki są chłodzone powietrzem oraz posiadają tę samą liczbę obrotów – 3600 obr/min. Różnią się jednak pojemnością – BK-55 Briggs&Strattion jest większy o 12 cm³. Oba modele są jednymi z najmocniejszych z oferowanych aktualnie przez markę Hortmasz, dlatego też najlepiej wykonają swoją pracę na większych przestrzeniach.
Oba modele można sprawdzić na naszym sklepie klikając link Glebogryzarki Hortmasz

Glebogryzarka hortmasz hgs900 - prezentacja

Glebogryzarki Hortmasz do małego ogrodu oraz niszczenia chwastów

Kolejne dwa modele przeznaczone są do wyrywania chwastów oraz doprawianiu i przygotowaniu gleby. Spalinowe glebogryzarki Hortmasz TIG 6580-1 i TIG6580 B&S posiadają bardzo trwałą jednostkę napędową, która została sprawdzona na całym świecie. Modele glebogryzarek Hortmasz TIG 6580-1 i TIG6580 B&S charakteryzują się łatwym rozruchem oraz dużą mocą. Moc znamionowa silników wynosi 4,1kW oraz 4,8kW. Oba modele posiadają głębokość roboczą na poziomie 31cm. Oraz dwa biegi robocze – jeden do przodu oraz jeden do tyłu.

zabezpieczenie transportowe glebogryzarek hortmasz

Najmocniejsza glebogryzarka – Hortmasz HGS 900

Spalinowa glebogryzarka Hortmasz HGS 900 przeznaczona jest do najtrudniejszych zadań w ogrodzie. Silnik o pojemności 212 cm³ gwarantuje ogromną moc przy maksymalnej szerokości roboczej maszyny. Model posiada dwa biegi do przodu oraz jeden do tyłu, które ułatwiają ułatwiają pracę nawet na najtwardszej glebie. Glebogryzarka może być wykorzystywana jako mikrociągnik, co przekłada się na dodatkowe zastosowania tego sprzętu. Każdy z modeli glebogryzarek Hortmasz został wyposażony w solidne opakowanie na czas transportu aby zminimalizować ryzyko zepsucia sprzętu. Na solidne opakowanie składa się wytrzymały karton, który jest dodatkowo wzmocniony metalową klatką, dzięki czemu ryzyko uszkodzenia jest na prawdę niewiele. Wszystkie modele są dostępne na sklepie pod linkiem glebogryzarki Hortmasz

Zgarnij rabat!

Zgarnij
Dodatkowe -10 zł rabatu do Klimasklep.pl
Wpisując kod rabatowy: V57ZLX33T9

Może Ci się też spodobać: