zmiany klimatyczne
Poradniki

Zimowe inspiracje zakupowe dla nas oraz najbliższych

Nadeszła pora na podjęcie decyzji zakupowych prezentów na święta. Jakie elektroniczne smaczki mamy dla Was do zaoferowania tej zimy? Zerknijmy na poniższą listę:

Oczyszczacz powietrza Welltec APH450D inspiracją zakupową na święta

Nie bylibyśmy sobą, gdyby w naszym zestawieniu nie pokazałby się jakiś oczyszczacz powietrza. Tym razem polecimy Oczyszczacz powietrza Welltec APH450D. Jest to jeden z wyższych modeli, który wyróżnia się przede wszystkim możliwością zaprogramowania urządzenia przy użyciu aplikacji na telefon. Powietrze narażone jest na zanieczyszczenia, szczególnie zimą, gdy jest największa możliwość na pojawienie się smogu, więc warto się przed nim zabezpieczyć.

Detektor Kaiterra Laser Egg+ Chemical

Kierra laser egg + chemical

Ostatnio bardzo dużo rozmawia się o jakości powietrza, które znajduje się w naszym najbliższym otoczeniu oraz w domu. Detektor cząstek Kaiterra Laser Egg+ Chemical nie tylko powie nam o stężeniu pyłów PM2.5 ale również wyświetli aktualną temperaturę oraz wilgotność. Może również posłużyć jako zegarek oraz domowa stacja pogodowa. Wszystko możemy sprawdzić w naszej aplikacji zainstalowanej na smartfonie. Istnieje możliwość podłączenia do niej również innych urządzeń jakimi są np. oczyszczacze powietrza. To może być idealny prezent jaki możesz sobie sprawić na święta!
To wszystko jest w zasięgu ręki za jedynie 689zł.
Detektor PM2.5 Kierra Laser Egg + Chemical na Klimasklep!

Hulajnoga elektryczna xiaomi mi electric scooter black – zaskakujący prezent pod choinkę

Xiaomi mi electric scooter black

Kolejny wyśmienity pomysł, który może zaskoczyć nie jedną bliską nam osobę. Żyjemy teraz w czasach, które zmuszają nas do szybkiego i bezproblemowego transportu pomiędzy pracą, domem a uczelnią. Rośnie również wielkość zanieczyszczeń emitowanych przez samochody, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby sprawić sobie nowy środek transportu za jedyne 1324zł. Hulajnoga przejedzie do 30km na jednej baterii oraz posiada szereg zabezpieczeń, które uchronią i zapewnią wieloletnią pracę a co za tym idzie – użytkowanie.
Elektryczna Hulajnoga Xiaomi MI electric Scooter BLACK na Klimasklep

Robot sprzątający Moneual me685 – czy może być dobrym prezentem?

Roboty sprzątające stają się powoli standardowym wyposażeniem każdego mieszkania. Dzieje się tak, ponieważ staramy się zaoszczędzić jak najwięcej czasu, najlepiej jak najmniejszym kosztem. Kolejnym pomysłem prezentowym który mamy do zaoferowania to robot sprzątający, a w tym przypadku Monuel me685. Robot możemy podarować np. dla osoby starszej, która nie może sobie poradzić z wszechogarniającym kurzem i brudem. Cena tego modelu to zaledwie 1032zł.
Inteligentny Robot sprzątający Moneual ME685 na Klimasklep

Pilarki, piły oraz szlifierki

Dobrze wiemy, że wśród Was są również majsterkowicze, które tylko czekają na fajną cenę naszych zestawów w elektronarzędziach. Specjalnie dla naszych klientów stworzyliśmy zakładkę „okazje” na naszym sklepie, gdzie można sprawdzić nasze promocje oraz przeceny dostępnych sprzętów.

Zgarnij rabat!

Zgarnij
Dodatkowe -10 zł rabatu do Klimasklep.pl
Wpisując kod rabatowy: V57ZLX33T9

Może Ci się też spodobać: