Opinie

Vaco Ariffana VAC0909 spełnia swoje zadanie w 100%!

Biorąc pod uwagę, że klimatyzator przenośny został wybrany z pełną świadomością, ze wszystkimi „za” i „przeciw” i że nigdy nie zastąpi urządzenia typu split z jednostką zewnętrzną, urządzenie VACO Ariffana 0909 spełnia swoje zadanie w 100%.

Czego się dowiesz w tej opinii?

1. Zalety Vaco Arrifana VAC0909
2. Co wpływa na wybór Vaco Arrifana VAC0909
3. Recencja Vaco Arrifana VAC0909
4. Charakterystyka klimatyzatora VAC0909
5. Zaawansowane funkcje Vaco Arrifana VAC0909

Zalety oczyszczacza Vaco Arrifana VAC0909

  • mobilność
  • łatwość w obsłudze
  • sterowanie poprzez WiFi
  • solidne wykonanie
  • wygląd
  • urządzenie można mieć raz tu, a raz tu, czego przy splicie nie osiągniemy.

Co wpłynęło na wybór Vaco Arrifana VAC0909?

Wybór urządzenia tego typu był bardzo trudny, zwłaszcza że płci pięknej bardzo zależało na jego wyglądzie. Ostateczna decyzja jednak została podjęta po konsultacji z przedstawicielem sklepu, który polecił to urządzenie, informując że jest to sprzęt Blaupunkt (który żonie się bardzo podobał od samego początku) tylko pod inną marką. Rzeczywiście jest to model bliźniaczy, tylko tak za około połowę ceny 🙂

Vaco Arrifana VAC0909 – recenzja

W niektórych recenzjach czy aukcjach, autorzy nawet nieświadomie wrzucają zamiennie zdjęcia Vaco i Blaupunkt. Miałem przez niewielkie nieporozumienie ze sklepem, chwilę do czynienia z innym urządzeniem tego typu i o podobnej klasie (i kasie) ale jak się szybko okazało, między nimi była przepaść. Vaco Ariffana w porównaniu do poprzednika jest cichy, nie spodziewajcie się jednak głośności na poziomie wentylatora ale co należy podkreślić, agregat nie ma charakterystycznego gwizdu, jest po prostu szum.

Charakterystyka Vaco Arrifana VAC0909

Przy uchu w sypialni raczej bym go nie stawiał ale przynajmniej nie działa jak stara, babcina lodówka. Obudowa klimatyzatora jest spasowana, solidnie wykonana, wyświetlacz bardzo czytelny, zarówno w dzień jak i w nocy, nie jest tandetny, po całkowitym wyłączeniu klimy, nie widać w ogóle gdzie się znajduje. WiFi działa idealnie (urządzeniem można sterować za pomocą telefonu, co w obecnych czasach jest bardziej poręczne, niż używanie pilota- telefon prawie każdemu przyrósł do ręki, więc nie trzeba szukać nerwowo malutkiego pilota). Co więcej, jeżeli ktoś ma możliwość podłączenie klimatyzatora do pionu wentylacyjnego lub przepustu „na stałe”, przed powrotem do domu może sobie z pracy włączyć i wychłodzić mieszkanie.

VACO 0909 jest na kółkach, które pozwalają na bardzo łatwe przemieszczanie między pomieszczeniami (a nie jest ono lekkie). Wylot ma łopatki, którymi można bardziej rozproszyć lub skupić strumień powietrza (coś jak wyloty w samochodach). W sumie to bajer, bo urządzenie można zwyczajnie skierować w dowolna stronę ale zawsze łatwiej przygiąć łopatki niż całe urządzenie.

Vaco Arrifana VAC0909 – zaawansowane funkcje

Należy jeszcze nadmienić, że klimatyzator prócz chłodzenia posiada jeszcze dodatkowe 3 tryby czyli: wentylator, osuszacz powietrza oraz posiada funkcje ogrzewania ale obecnie to chyba standard. Podsumowując jest to bardzo ciekawy, mobilny sprzęt, który w czasie upałów jest wybawieniem, w szczególności dla osób z małymi dzieciakami, do schłodzenia sypialni przed snem, umilenia chwili odpoczynku w pokoju dziennym. Oczywiście jest to także bardzo dobre rozwiązanie dla osób mieszkających w bloku, którego wspólnota nie zgadza się na zawieszanie agregatu zewnętrznego. Jeżeli zatem szukasz rozwiązania pewnego, solidnego i stosunkowo niedrogiego, to Vaco Arrifana jest bardzo dobrym wyborem.

Zgarnij rabat!

Zgarnij
Dodatkowe -10 zł rabatu do Klimasklep.pl
Wpisując kod rabatowy: V57ZLX33T9

Może Ci się też spodobać: