Oczyszczacz Welltec APH 450D w salonie
Opinie

To bardzo dobry oczyszczacz powietrza – opinia o Welltec APH450D

Kolejna ciekawa opinia na temat oczyszczacza Welltec APH450D na naszym blogu! Tym razem oczyszczacz wyróżnił się w walce z wirusami i bakteriami, a Klient zwrócił również uwagę na zapas filtrów, prostą obsługę oraz możliwość sterowania aplikacją, zobaczcie sami!

Pełną specyfikację, dostępność oraz cenę można sprawdzić klikając w ten link: Oczyszczacz powietrza Welltec APH 450D

Prezentacja urządzenia Welltec APH450D wraz z filtrami, instrukcją, zasilaczem oraz kartę gwarancyjną

Skrót opinii – Welltec APH450D

Zalety:
bardzo wydajna praca, zapas filtrów na start, możliwość sterowania poprzez aplikację, szybka praca, wiele trybów pracy , bezproblemowa obsługa i wymiana filtrów, cicha praca, bardzo lekki, blokada rodzicielska, dla estetów – dobrze wygląda w salonie 🙂

Wady:
brak możliwości wyłączenia dźwięków, zbyt mocno świecące kontrolki, nawet kontrolka w trybie sleep świeci zbyt jasno (może się czepiam, ale mi to przeszkadza)

Oczyszczacz Welltec APH450D szybko radzi sobie z oczyszczaniem powietrza, już po kilku minutach pracy w trybie max redukuje ilość szkodliwych pyłów do odpowiedniego poziomu. Posiada bardzo cichy tryb sleep, z powodzeniem może w nocy oczyszczać powietrze w pokoju dziecięcym i na pewno dziecko się nie obudzi. Urządzenie jest bardzo lekkie, więc nie stanowi żadnego problemu przenoszenie go między pokojami. Oczyszczacz bardzo szybko reaguje na zmianę jakości powietrza.

Panel sterowania Oczyszczacza Welltec APH450D

Prosta obsługa i niezawodne tryby

Obsługa jest bardzo prosta, wręcz intuicyjna, a montaż, czy wymiana filtrów banalnie proste. Oczyszczacz powietrza Welltec APH450D Z reguły ustawiony jest w trybie auto i zapominamy, że trzeba cokolwiek obsłużyć. Zdecydowanym plusem urządzenia jest możliwość sterowania nim z pozycji telefonu. Bardzo prosto jest go skonfigurować po WiFi i w każdym momencie, z każdego miejsca można urządzenie włączyć i wyłączyć albo sprawdzić jakoś powietrza w domu.

Zapas filtrów w oczyszczaczu powietrza Welltec APH450D

Dodatkową zaletą zakupu Welltec APH 450D jest zapas filtrów i to, że ich późniejsze dokupienie, a szczególnie cena, na tle konkurencji, wygląda bardzo korzystnie. Kolejna ważna dla mnie sprawa to blokada rodzicielska, ponieważ mój półtoraroczny syn jest bardzo zaciekawiony tym urządzeniem, a po włączeniu blokady nie jest w stanie nic przestawić.

Prezentacja oczyszczacza powietrza Welltec APH450D

Jak się prezentuje Welltec APH450D?

APH450D prezentuje się bardzo elegancko, trochę jasno świecą kontrolki, ale po włączeniu trybu sleep świeci się tylko kontrolka tego trybu (jak dla mnie mogłaby wcale nie świecić). Może się czepiam, ale mi to przeszkadza, co jednak nie ma wpływu na moją ocenę jakości i pracy urządzenia. Mimo tej niedogodności wybrałbym ten model oczyszczacza jeszcze raz. Kolejną ważną dla mnie sprawą podczas wybierania oczyszczacza było to, żeby posiadał on funkcję jonizacji, a ten model właśnie taką dysponuje. Innym mankamentem dla mnie jest dźwięk przy obsłudze, którego nie można wyłączyć, a w nocy jest trochę głośny.

Oczyszczacz Welltec APH 450D w salonie

Pełną specyfikację, dostępność oraz cenę można sprawdzić klikając w ten link: Oczyszczacz powietrza Welltec APH 450D

Oczyszczacz Welltec APH450D w walce z wirusami i bakteriami

A teraz moje spostrzeżenia na temat skuteczności urządzenia Welltec APH450D. W zeszłym tygodniu moja córka przyniosła z przedszkola „jelitówkę” i tylko ona chorowała, a dwoje pozostałych dzieci, ani my dorośli nie złapaliśmy nic i myślę, że to wynik pracy oczyszczacza. Zauważyliśmy z żoną, że po ponad dwóch tygodniach codziennej pracy oczyszczacza w naszym domu zmniejszyła się ilość kurzu, co jest dla nas niezwykle ważne, ponieważ mamy w domu dwóch astmatyków i alergika. Z powodzeniem poleciłbym każdemu takie urządzenie.

Kupujesz sprzęt Welltec?

Specjalnie Dla Ciebie
przygotowliśmy rabat aż 10%
na zakupy do Klimasklep.pl
Złap rabat wpisując kod: WELLTECBLOG

Może Ci się też spodobać: