Oczyszczacz w salonie - MC70L
Opinie

Oczyszczacz Daikin MC70L jest skuteczny, cichy oraz tani w eksploatacji

Pozytywne komentarze na temat naszego asortymentu bardzo cieszą oraz są naszymi powodami do dumy, jednak ta opinia na temat oczyszczacza Daikin MC70L zaskoczyła nas jeszcze czymś… Przeczytajcie sami.

Skrót opinii – Daikin MC70L

Zalety:
– cena najlepsza z oferowanych na rynku
głośność (regulowana potrzebami wariantu oczyszczania + przyjemny tryb nocny)
– koszty eksploatacji (pobór mocy, koszt filtra)
– zapas filtrów na „dzień dobry”
obsługa sklepu

Wady:
nic się nie nasuwa po 2 tygodniach ciągłej eksploatacji
Oczyszczacz Daikin MC70L - ogromne filtry

Pierwsze wrażenia związane z zakupem oczyszczacza Daikin MC70L

Początkowe obawy czy „jeśli taniej to gorzej” rozstały rozwiane wraz z otrzymanym produktem i dalszym jego użytkowaniem (o czym więcej poniżej :-)). Przesyłka zrealizowana szybko, oczyszczacz Daikin MC70L dobrze zapakowany w oryginalne opakowanie, zawierające niezbędne instrukcje (w tym w języku polskim) oraz zachęcające, miłe pismo (z podziękowaniami) od prezesa firmy wraz z gratisowym długopisem. Oczyszczacz MC70L prosty w obsłudze, łatwo się go otwiera, na wielki plus zasługuje dołożenie zapasowych filtrów HEPA (łącznie 5 sztuk, przy czym jeden od razu zamontowałam w urządzeniu). Po użytkowaniu przez jeden dzień – istotnie odczuwalna świeżość powietrza, jak po mocnym wietrzeniu, jednak bez przeszkadzającego zapachu (wcześniej czytałam na forach, że ozon nazbyt wyraźny i przeszkadzający – nie potwierdzam tego, efekt jest w normie, w mojej opinii, domowników i gości – wyłącznie pozytywny odbiór tego efektu)

Cenę oraz dostępność oczyszczacza Daikin MC70L możesz sprawdzić na naszym sklepie klikając w link Oczyszczacz Daikin MC70L

Oczyszczacz Daikin MC70L w salonie

Jakie są największe zelety oczyszczacza Daikin MC70L ?

To co zasługuje na wyróżnienie to głośność urządzenia – tryb nocny w ogóle nie słyszalny (lekko dmucha powietrze), tryb turbo nastawiam, wychodzę i zamykam pokój, ponieważ wydawany dźwięk rzeczywiście potrafi doskwierać, ale do szybkiego przedmuchania to jest idealna opcja. To co zastanawia mnie i co muszę wyjaśnić z dostawcą to fakt zapalania się co jakiś czas kontrolki filtra (nowego, nie zanieczyszczonego jeszcze). Jak zapaliła się po raz pierwszy to otworzyłam oczyszczacz, ułożyłam inaczej harmonijkę filtra hepa i pomogło (na jakiś czas :-)). Nie widzę na razie prawidłowości w tych sygnalizacjach, ale obserwuję… Zresztą, co najważniejsze, nie zakłóca to pracy oczyszczacza, więc nie przeszkadza istotnie, a innych elementarnych zalet urządzenia nie umniejsza.

Etapy filtracji Daikina Mc70L

Co zdecydowało o wyborze oczyszczacza Daikin MC70L?

To co zdecydowało o wyborze przeze mnie tego urządzenia (po licznych weryfikacjach ocen użytkowników i parametrów urządzenia) to przede wszystkim komasacja kilku bazowych dla mnie kwestii:

  • cena (wiadomo, że najniższa też być nie może, aby mieć jakość)
  • głośność
  • jeden z niższych poborów prądu oraz
  • niższe niż w innych urządzeniach tego typu – koszty eksploatacji związane z wymianą filtrów (istotny czynnik – w innych urządzeniach znanych producentów koszty te są dużo, dużo wyższe). Zakładając koszt oryginalnego filtra (które dostajemy na dzień dobry w pakiecie w liczbie 5 sztuk!) na poziomie ok. 190 zł, i przy założeniu wymiany filtra raz w roku, to cena filtrów innych urządzeń jest przynajmniej o 100% wyższa – zwróćcie na to uwagę jak zbudowane są filtry i jak je wymieniać (samodzielnie czyścić w przypadku Daikin MC70)

Zakupiony oczyszczacz jest zupełnie świadomie wyłącznie oczyszczaczem – sugeruję nie łączyć wariantów 2 w 1 tzn. oczyszczacza i nawilżacza. Jeśli potrzebujecie obu funkcji kupcie osobne urządzenia!

Oczyszczacz Daikin MC70L w kuchni

Podsumowanie opinii o Daikin MC70L

Podsumowując swoją opinię na temat zakupu sprowadziłabym do szczerej rekomendacji zarówno sklepu, w którym nabyłam sprzęt jak i dla samego urządzenia. Cieszy sytuacja, w której firma interesuje się czy klient jest zadowolony z zakupu, reaguje na potrzeby i tym samym buduje relację (która ma szanse na marketing szemrany lub powrót do sklepu z kolejnym zapotrzebowaniem / zakupem). Ponieważ jestem alergiczką i atak choroby w tym roku się nasilił, postanowiłam kontratakować i zainwestować również w prewencję. Daikin MC70L chodzi u mnie w domu bez przerw, nie przegrzewa się i funkcjonuje prawidłowo. Zakupiony oczyszczacz zdecydowanie zdaje egzamin, w nocy lepiej mi się oddycha, nos się odblokowuje, na tyle czuję różnicę, że zastanawiałam się czy nie zainwestować w drugie urządzenie również do pracy. I to chyba najlepsza rekomendacja.

Cenę oraz dostępność oczyszczacza Daikin MC70L możesz sprawdzić na naszym sklepie klikając w link Oczyszczacz Daikin MC70L

Zgarnij rabat!

Zgarnij
Dodatkowe -10 zł rabatu do Klimasklep.pl
Wpisując kod rabatowy: V57ZLX33T9

Może Ci się też spodobać: