duży przycisk zasilania na obudowie oczyszczacza ap40pro
Opinie

Największą zaletą AP40Pro jest to, że pracuje bardzo CICHO!

Oczyszczacz kupiłam za namową córki, która swój użytkuje już od grudnia ubiegłego roku i jest bardzo zadowolona. Kupiła ze względu na pojawienie się małego dziecka w domu.

AP40PRO – Największe zalety

W skrócie:

  • bardzo cichy (za to największy plus)
  • ładny wygląd
  • łatwy w obsłudze
  • prosty do złożenia
  • niewielki rozmiar
  • szybko oczyszcza powietrze z zanieczyszczeń

AP40pro jest przede wszystkim bardzo cichy, można przy nim spać, nawet, jeżeli znajduję się niedaleko łóżka. Posiada specjalny tryb nocny, jednak nawet bez trybu nocnego, na najniższym nawiewie praktycznie go nie słychać. Dopiero w trybie turbo jest całkiem głośny. Może nawet porównywalnie z odkurzaczem. Jednak tego trybu używam bardzo rzadko i na krótko. Najczęściej korzystam z trybu auto i nocnego. Urządzenie ma niewielkie rozmiary, swobodnie można je przenosić z pokoju do pokoju w razie potrzeby. Oczyszczacz jest bardzo prosty w obsłudze, wszystko odbywa się za pomocą jednego przycisku. Każde przyciśnięcie zmienia tryb zgodnie ze schematem narysowanym na obudowie. Kolor przycisku świadczy o jakości powietrza w pomieszczeniu. Zielony przycisk – dobra jakość powietrza, czerwona – zła jakość, żółty – średnia jakość powietrza.

Całą specyfikację oraz cenę możesz sprawdzić tutaj:
Cichy oczyszczacz powietrza – AP40PRO

Co jeszcze ma do zaoferowania oczyszczacz marki Ideal?

AP40PRO - aplikacja na telefon

Do urządzenia dołączony jest również malutki, zgrabny pilot. Do sterowania urządzeniem można również korzystać z aplikacji po zainstalowaniu w telefonie. Ja akurat używam na iphonie, aplikacja jest możliwa do ściągnięcia w Apple store. W aplikacji mamy kilka dodatkowych funkcji, których nie ma na pilocie. Możemy na przykład całkowicie wyłączyć światełko przycisku, co jest niemożliwe do zrobienia z pilota lub bezpośrednio z urządzenia. (z pilota można je tylko przyciemnić). Jest to przydatne w nocy, kiedy chcemy żeby oczyszczacz działał ale nie chcemy żeby przycisk się świecił. Oprócz tego możemy ustawić automatyczne wyłączenie urządzenia co godzinę do maksymalnie 10 godzin. Obsługa aplikacji jest intuicyjna. Minus aplikacji jest taki że dość ciężko ją skonfigurować. Ponadto w trakcie użytkowania dość często się rozłącza z urządzeniem. Mogłaby być bardziej dopracowana. Z drugiej strony może to wina mojego połączenia internetowego, ale córka miała podobny problem.

Styl skandynawski oczyszczacza AP40pro zachwyca każdego!

Jeżeli chodzi o wygląd to urządzenie jest przyjemne dla oka, pasuje do każdego wnętrza. Styl skandynawski. Oczywiście wygląd jest sprawą gustu, ale fajnie że wybrano szary materiał który można wyprać a nie plastik. Miernik jakości powietrza, który był akurat w promocji do urządzenia, wskazuje, że oczyszczacz bardzo dobrze spełnia swoją funkcję. Cena dość wysoka, ale według mnie warto.

Jakie AP40PRO kryje w sobie wady?

  • aplikacja (konfiguracja sprawia trochę kłopotu)
  • cena (jednak mimo wszystko uważam, że wart jest swojej ceny)
  • światełko mogłoby się wyłączać z pilota

Chwila prawdy.. Jaka jest ocena sklepu?

Jeżeli chodzi o zakupy w Klimasklep – polecam, nie ma się do czego przyczepić, bardzo szybki czas realizacji, bez żadnych niespodzianek. Towar doręczony do domu przez kuriera. Dostałam informację od sklepu na maila żeby sprawdzić przy kurierze czy są wszystkie elementy oczyszczacza i czy nie ma żadnych uszkodzeń mechanicznych, tak też zrobiłam.

Zgarnij rabat!

Zgarnij
Dodatkowe -10 zł rabatu do Klimasklep.pl
Wpisując kod rabatowy: V57ZLX33T9

Może Ci się też spodobać: