inne wydanie oczyszczacza powietrza. tym razem w wydaniu roślinnym
Opinie

Kolejna zaskakująca opinia! Tym razem będzie to Daikin MC 70 L.

Opinie na temat sprzętu są bardzo użyteczne zarówno dla osób które chciałyby zakupić nowy sprzęt. Dotyczy to również tych, którzy już od dawna go posiadają a chcą znać opinię innych osób i/lub też podzielić się własnymi wrażeniami. Nasz Klient podzielił się z nami swoją recenzją na temat sprzętu, jakim jest Daikin MC 70 L, zwanym również MC70LVM. Oczyszczacz przeznaczony jest do pomieszczeń do 46 m². A zatem zapraszam do lektury 🙂

Daikin MC 70 w domu, oczyszczacz jest postawiony na podłodze, tuż przy mamie czytającej dla dziecka książkę. Oczyszczacz nie przeszkadza dzięki swojej niskiej głośności

To jeden z trafniejszych zakupów jaki zrobiłem w ostatnim czasie.

Renoma i doświadczenie producenta potwierdziły się w 100 procentach. Przemyślana konstrukcja i stosunkowo tania eksploatacja czyni ten oczyszczacz niekwestionowanym liderem na rynku w swojej klasie. Polecam go praktycznie każdemu, nie tylko alergikom.

Ale po co mi oczyszczacz Daikin MC 70 w domu?

Jakość powietrza wokół nas raczej nie poprawi się jeszcze przez wiele, wiele lat, jeżeli w ogóle. Jest to więc inwestycja w nas samych, w ochronę naszego zdrowia. Myślę, że ten model idealnie sprawdzi się zarówno w niedużym mieszkaniu jak i jako element systemu oczyszczania powietrza w dużym domu. Ze względu na swoją mobilność i łatwość serwisowania jest to nawet lepsze rozwiązanie niż np. centralny system wentylacji z filtrami. Niestety, trzeba pomyśleć już na etapie projektu domu czy remontu mieszkania.

Urządzenie Daikin MC 70 jest naprawdę ekonomiczne

Zapotrzebowanie energetyczne w przedziale kilku (dosłownie) do kilkunastu watów to niewiele. Nawet jeśli urządzenie jest włączone non-stop. Do tego dochodzi bardzo prosta, wręcz intuicyjna obsługa urządzenia, również za pomocą pilota.

Gdzie można znaleźć taki sprzęt? sprawdź na naszym sklepie w zakładce oczyszczacze powietrza.

Choć nie posiadam tego urządzenia aż tak długo, by wymagane było oczyszczanie poszczególnych jego elementów filtrujących, to wiem, że jest to czynność prosta i nie wymaga żadnych specjalistycznych narzędzi.
Dodatkowo zapas filtrów wymiennych dołączonych do urządzenia w zestawie wystarcza nawet na 10 lat, co jest kolejnym atutem opisywanego modelu.

Oczyszczacz Daikin MC 70 jest na tyle mały że zmieści się n większym biurku, aa więc sprawdzi się również w gabinecie

Zanieczyszczenie powietrza jest poważną kwestią dla naszego zdrowia

Pół żartem pół serio można się domyślać, że czyste powietrze w danym pomieszczeniu przełoży się na mniejszą ilość kurzu w ogóle, tym samym otoczenie wokół nas będzie bardziej czyste. Nigdzie nie znalazłem informacji na temat rodzaju silnika, który pracuje w oczyszczaczu Daikin. Biorąc pod uwagę kulturę pracy, zwłaszcza w trybie „sleep”, musi to być silnik bezszczotkowy, co czyniłoby to urządzenie niemal niezawodnym.

Jak często używać oczyszczacza Daikin MC 70 L?

Choć temat oczyszczaczy zacząłem „zgłębiać” całkiem niedawno. Już dzisiaj planuję zakup jeszcze 2 sztuk. Po niecałych 2 tygodniach działania w/w oczyszczacza widzę, a w zasadzie czuję, wyraźną różnicę w jakości powietrza w pomieszczeniu gdzie działa opisywany Daikin MC 70 L.
I na pewno nie będą one używane tylko w sezonie zimowym.
Rosnąca świadomość zagrożenia jakim jest coraz gorsze powietrze wokół nas skłania do podejmowania kroków mających na celu poprawę jakości powietrza. Inwestycja w oczyszczacz powietrza jest więc działaniem stricte prozdrowotnym. To dobrze zainwestowane pieniądze.

Specyfikacje techniczne wraz z ceną można sprawdzić na naszym sklepie w zakładce Daikin MC 70 L

Jak podobała Ci się ta opinia? Daj nam znać co o tym sądzisz 🙂

Zgarnij rabat!

Zgarnij
Dodatkowe -10 zł rabatu do Klimasklep.pl
Wpisując kod rabatowy: V57ZLX33T9

Może Ci się też spodobać: