Nowości

Wentylator Boneco Air Shower F100 idealny dla Twoich potrzeb

W momencie globalnego ocieplenia i zbliżającego się najcieplejszego lata warto zaopatrzyć się w urządzenia, które przynoszą ulgę w postaci schłodzonego powietrza. Oprócz klastycznych klimatyzacji oraz klimatyzatorów przenośnych pojawiają się również wysokiej klasy wentylatory przenośne oraz biurkowe, a jednym z nich jest Boneco Air Shower F100P.

Wentylator powietrza Boneco Air Shower F100

Wentylator wyróżnia się wysoką jakością, skutecznością oraz funkcjonalnością na którą składa się wiele przydatnych elementów:

  • zużycie energii nie przekracza 20W
  • cicha praca
  • łatwość w czyszczeniu
  • prosta obsługa
  • szwajcarski design

Wentylatory marki Boneco zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej skuteczności w działaniu. Posiadają potężne wentylatory, które transportują dużą ilość powietrza z zawrotną prędkością, co zapewnia jego ciągły ruch, a co za tym idzie wyrównanie ciepłych i zimnych punktów w pomieszczeniu.

Nabiurkowy wentylator Boneco F100 zaspokaja potrzeby jego użytkownika

Wentylator Boneco F100 jest niewielkich rozmiarów urządzeniem przenośnym, którego miejsce znajduje się na każdym biurku. Dzięki eleganckiej podstawce, wentylator można dostosować do swoich potrzeb, a cicha praca jest niemalże niezauważalna.

Zgarnij rabat!

Zgarnij
Dodatkowe -10 zł rabatu do Klimasklep.pl
Wpisując kod rabatowy: V57ZLX33T9

Może Ci się też spodobać: