Nowości

Kolejny model robota do szyb – Hobot 388 do Waszej dyspozycji!

Hobot 388 jest najnowszym robotem marki Hobot, który służy do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni, głównie skupiając się na oknach. Dzięki wbudowanemu silnikowi próżniowego, robot do szyb jest w stanie utrzymywać się nawet na szklanej, mytej powierzchni. Hobot 388 posiada również wbudowany system UPS, który zapobiega upadaniu z powierzchni szyby w razie zaniku zasilania.

Co zyskasz przy zakupie Hobot 388?

  • stylowy design robota do szyb
  • zaoszczędzony czas
  • robota sterowany za pomocą smartfona
  • dwukrotna funkcja czyszczenia
  • dokładnie wyczyszczone szyby oraz powierzchnie płaskie

Robot do czyszczenia okien Hobot 388 to płaskie urządzenie o eleganckim wyglądzie. Maszyna posiada ultradźwiękowy rozpylacz wody, tworzący mgłę o gęstości 15 μm, dzięki której kurz jest rozpuszczany i pozwala polerować okna bez tworzenia smug. Resztki kurzu pozostają na włóknach mikrofibry lub są zasysany przez mocny, bezszczotkowy silnik próżniowy, co eliminuje ryzyko zarysowania powierzchni szklanej. Materiał mikrofibry można bardzo łatwo umyć oraz wykorzystać ponownie, więc robot staje się również urządzeniem bardzo ekonomicznym.

Hobot 388 – łatwa obsługa

Obsługa urządzenia jest bardzo intuicyjna, która możliwa jest za pośrednictwem zarówno pilotem do zdalnego sterowania, jak i za pomocą aplikacji na smartfona. Po pobraniu darmowej aplikacji i połączeniu z urządzeniem poprzez Bluethooth, można samodzielnie sterować robotem. Ciekawym rozwiązaniem, jakie zastosowała marka Hobot, jest również algorytm do kontrolowania i wykrywania przeszkód, jakimi są ramy okna, a dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia linka bezpieczeństwa.

Hobot 388 – zastosowanie

Robot do szyb Hobot 388 sprawdzi się na każdej powierzchni płaskiej, jednak nie mniejszej niż 35 x 35cm. Urządzenie nie posiada ograniczeń pod względem grubości szyby, dzięki czemu może pracować zarówno jako robot do okien, jak i płytek, a zamontowana pompa próżniowa umożliwia pracę również na powierzchniach szorstkich.

Zgarnij rabat!

Zgarnij
Dodatkowe -10 zł rabatu do Klimasklep.pl
Wpisując kod rabatowy: V57ZLX33T9

Może Ci się też spodobać: