Artykuły

Szybkość pracy z robotem koszącym Gardena Sileno City

Gardena w swoim asortymencie posiada wiele ciekawych sprzętów do ogrodu. Marka specjalizuje się szczególnie w upiększaniu trawników, strzyżeniu ich oraz nawadnianiu ogrodów. Jednak najbardziej popularną kategorią narzędzi wśród wszystkich produktów Gardena są roboty koszące. W zależności od modelu, roboty koszące Gardena będą nadawać się do różnych powierzchni, oraz posiadają różną funkcjonalność.

Funkcjonalność robota Gardena City 250

Gardena Sileno City 250 posiada niezawodne sensory podnoszenia, przechyłu oraz wykrywania przeszkód. Maszyna jest nierozłącznym elementem ogrodu nie większym niż 250m2, a dzięki niej nie trzeba już tracić cennego czasu ani sił na strzyżenie trawnika. Funkcjonalność Gardeny Sileno City 250 jednak nie kończy się na zwykłym przycinaniu trwania. Robot jest wyposażony w inteligentne skanowanie trawnika, możliwość dzielenia go na specjalne strefy. Do tego dochodzi również sterowanie za pomocą aplikacji, zegar tygodniowy oraz tryb Eco, który reguluje pobór mocy.

Jak działa robot koszący Gardena Sileno City 250?

Podczas koszenia trawnika, robot koszący Gardena Sileno City 250 następuje mulczowanie. Znaczy to, że kosiarka wytwarza naturalny nawóz dla trawników będącym ścinkami starej trawy. Jest to doskonały nawóz dla trawników i jednocześnie najtańszym z możliwych. Wysokość koszenia, które mieści się w przedziale 2-5 cm regulowana jest za pomocą pokrętła. Dodatkowo, robot ma możliwość powrotu do swojej bazy oraz może pracować nawet w trakcie deszczu, dzięki czemu ścinanie trawy może odbywać się w każdym momencie. Nie można zapomnieć również o aplikacji, dzięki której w łatwy sposób możemy zaprogramować działania robota z podziałem na dzień oraz porę dnia.

Funkcji urządzenia jest jeszcze więcej! A wszystkie opisane są w linku podanym poniżej 😉
Robot koszący Gardena Sileno City 250 Smart system

Gardena Sileno City 250 Smart system

Robot Sileno City 250 jest najmniejszym robotem koszącym z systemem SMART, który umożliwia sterowanie urządzeniami poprzez aplikację na telefon. Aplikacja jest dostępna na platformie Android oraz IOS. Gardena Smart App dostępna jest również poprzez przeglądarkę internetową, więc dostępna jest praktycznie dla każdego. Aplikacja posiada niezbędne funkcje, jakimi są:

  • uruchamianie urządzeń zdalnie
  • przegląd ogrodu, które umożliwiają sensory Gardena
  • harmonogramy z możliwością zaprogramowania własnych rozwiązań.

Tymczasowe możliwości z robotami Sileno, City oraz Life

Nowe urządzenia dodatkowo są objęte promocją w których można dostać aż 500 zł na zakupu w sklepie www.ketter.pl a więcej informacji można znaleźć na stronie Skoś 500 zł dzięki robotom Gardena

Zgarnij rabat!

Zgarnij
Dodatkowe -10 zł rabatu do Klimasklep.pl
Wpisując kod rabatowy: V57ZLX33T9

Może Ci się też spodobać: