4 profesjonalne lapmy oświetlenia partnersite
Artykuły

Profesjonalne oświetlenie budowlane na wyciągnięcie ręki

Wysokiej jakości oświetlenie budowlane jest doskonałym rozwiązaniem przy potrzebie zastosowania dodatkowego oświetlenia. Profesjonalne oświetlenie Partnersite dzięki odpowiedniemu dobraniu parametrów światła podnoszą jakość i wydajność każdej pracy.

Profesjonalne oświetlenie budowlane Partnersite

Firma Partnersite wprowadza na rynek nowoczesne i energooszczędne rozwiązania dla odpowiedniego oświetlenia stanowisk pracy na placu budowy i warsztatach. Partnersite najbardziej skupia się na uzyskaniu najlepszego efektu oświetlenia pracy, co przyczynia się na bezpośredni wpływ na wydajność oraz jakość wykonywanej pracy. Głównymi cechami sprzętu jest: energooszczędność, niezawodność i mobilność.

Wszystkie informacje na temat sprzętu można znaleźć tutaj:
Profesjonalne oświetlenie Partnersite.
Zastosowanie oświetlenia partnersite
Oświetlenie Partnersite na placu bodowy

Zastosowanie profesjonalnego oświetlenia Partnersite w Twojej firmie

Większość z dostępnych modeli oświetlenia Partnersite stosuje się na placach budowy, gdzie należy mocno oświetlić pomieszczenia na odpowiednich wysokościach. Profesjonalne oświetlenie Partnersite zostało wykonane ze stalowej konstrukcji o stopniu szczelności IP65, dzięki czemu może pracować na zewnątrz bez względu na aktualne warunki pogodowe. Warto jednak zwrócić uwagę, aby podłączenie kabla i puszki było odpowiednio zabezpieczone.

Zalety masztów oświetleniowych Partnersite

  • elementy nie ulegają korozji
  • mniejsze zużycie prądu i lepsze parametry techniczne od większości podobnych sprzętów
  • stabilny stojak i duży rozstaw nóg
  • stopień szczelności IP65
  • wysokiej jakości materiały
  • możliwość zmiany wysokości stojaka
  • stopy z możliwością zakotwiczenia
szczegóły sprzętu partnersite
Oświetlenie Partnersite

Stojaki oświetleniowe Partnersite

Stojaki oświetleniowe Partnersite wykonane są w obudowie alumuniowej o stopniu szczelności IP65 co pozwala wykorzystanie naświetlacza zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Obudowa wyposażona jest w wytrzymały radiator, który doskonale odprowadza ciepło. Naświetlacze z szerokim polem rozstawienia diod powodują bardzo korzystne właściwości świetlne, które są dużo wydajniejsze niż w przypadku centralnego skupienia diod z dużym odbłyśnikiem. Taki układ diod zmniejsza oślepienie oraz powoduje lepsze rozproszenie światła i wysoką wydajność.

Wszystkie informacje na temat sprzętu można znaleźć tutaj:
Profesjonalne oświetlenie Partnersite.

Zgarnij rabat!

Zgarnij
Dodatkowe -10 zł rabatu do Klimasklep.pl
Wpisując kod rabatowy: V57ZLX33T9

Może Ci się też spodobać: