Artykuły

Ozonator Dream Air 10GA walczy nie tylko z bakteriami!

Wyspecjalizowany ozonator Dream Air 10GA wykorzystuje ozon, który w szybki i naturalny sposób usuwa bakterie, wirusy, alergeny oraz dezynfekuje pomieszczenie. Urządzenie może być wykorzystywane w placówkach oświatowych, magazynach, w transporcie a nawet w domach.
Sprawdź cenę oraz dostępność tutaj: Generator ozonu Dream Air 10GA

Ozonator Dream Air 10GA – przód

Dream Air 10GA zachwyca swoją skutecznością.

Generator ozonu Dream Air 10GA jest rekomendowanym urządzeniem do pomieszczeń do 200m2, a jego maksymalna wydajność to 10g/h, co jest całkiem sporym osiągnięciem w porównaniu do konkurencyjnych modeli. Urządzenie zostało wyposażone w płytkę ceramiczną o żywotności do 8000 godzin, a sam model może być wykorzystywany do sterylizowania i dezodoracji pomieszczeń. Dream Air 10GA może pracować w trybie ciągłym lub przez wyznaczony okres wskazany przez użytkownika z tym, że nie może one przekroczyć dwóch godzin. Czas ten, można ustawić w przedniej części urządzenia za pomocą wygodnego pokrętła znajdującego się na panelu przednim urządzenia.

Ozonator Dream Air 10GA – panel przedni

Zalety generatora ozonu Dream Air 10GA

  • wydajna praca w pomieszczeniach do 200m2
  • cicha praca na poziomie 35dB
  • regulacja czasu pracy
  • praca w trybie ciągłym
  • płytka ceramiczna o żywotności 8000 godzin
  • wygodna rączka do przemieszczania
  • filtr wstępny

Jakie zastosowanie ma ozon?

Ozon (O3), jest odmianą tlenu z dodatkowym atomem, który znany jest z doskonałych właściwości dezynfekujących. Ozon może utleniać bakterie, grzyby, pleśnie, roztocza a nawet patogeny, a ostatnio zauważalny jest również wzrost zainteresowania ukierunkowanego na usuwane nieprzyjemnych zapachów. Ozon napotykając na różne zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu, wchodzi z nimi w reakcję chemiczną, powodując ich utlenienie. Dzięki tej reakcji, niebezpieczne cząsteczki rozbijają się na mniejsze, o znikomej szkodliwości cząsteczki. Takie oczyszczanie pomieszczeń jest bardzo efektywne w porównaniu do alternatywnych czynności z zastosowaniem środków chemicznych.

Jak poprawnie zabrać się za ozonowanie pomieszczenia?

Aby ozon mógł skutecznie dotlenić zanieczyszczenia, należy uzyskać maksymalne stężenie cząsteczek trójtlenu. Aby tak się stało, powinniśmy pozamykać wszystkie okna, drzwi oraz kratki wentylacyjne. Po ograniczeniu dostępu niebezpiecznym cząsteczkom wystarczy ustawić urządzenie na stabilnym podłożu oraz włączyć ozonator. Prościzna, prawda?
Warto jednak pamiętać, że ozon w dużym stężeniu jest szkodliwy dla ludzi oraz zwierząt, więc podczas ozonowania powinnyśmy opuścić pomieszczenie wraz z naszym pupilem. Po całej operacji należy dokładnie wywietrzyć pokój przez co najmniej 15-30min.

Wypróbuj ozonator Dream Air 10GA w swoim domu!

Zgarnij rabat!

Zgarnij
Dodatkowe -10 zł rabatu do Klimasklep.pl
Wpisując kod rabatowy: V57ZLX33T9

Oferta specjalna!

Specjalnie dla Ciebie
przygotowaliśmy rabat -50 zł na
Ozonator Dream Air 10GA
do wykorzystania na Klimasklep.pl
Wpisując kod rabatowy: UT70RRBJA

Może Ci się też spodobać: