Roborock s60 w prezentacji na trzech różnych powierzchniach - panelach, płytkach i dywanie jednocześnie. Przed urządzeniem trudne wyzwanie: kawałki sierści, kawy oraz piach.
Artykuły

Nowy model, lepszy sprzęt, ale czy na pewno tak jest? – O Roborock-u s60 słów kilka

O Roborocku s60, wie już chyba każdy ze świata nowinek technicznych, nadeszła więc chwila abyśmy też my podzielili się swoją wiedzą na temat nowego produktu Xiaomi Roborock.

roborock s60 na dywanie, ponad nim unosi się plansza a zarówno makieta mieszkania z wybranym obszarem do sprzątania

Nowy model, ale czy na pewno lepszy sprzęt?

W porównaniu do poprzednich modeli, Roborock s60 oferuje lepszy silnik, a co za tym idzie szybszy czas sprzątania oraz nowe możliwości. Dzięki zoptymalizowanemu mechanizmowi silnika,  robot pracuje zdecydowanie lepiej od swoich poprzedników. Xiaomi Robock w swoim produkcie poświęcił również chwilę na zredukowanie głośności urządzenia poprzez zamontowanie bawełnianego filtra oraz panel powietrzny, który idealnie komponuje się z designem robota
Robota możesz kupić na naszym sklepie: Roborock s60

Xiaomi Roborock s60 może zmieniać natężenie użycia wody aby jeszcze bardziej dopasować się do potrzeb użytkownika

Funkcja mopowania oraz odkurzania, czy Roborock s60 zaskoczył nas czymś jeszcze?

Niestety ku naszemu zdziwieniu Xiaomi Roborock nie dodał nowej funkcji jak polerowanie czy froterowanie na co z utęsknieniem czekamy. Zadbał lecz o algorytmy sprzątania sprawiające że sprzątanie będzie bardziej efektywne. Dodatkową zaletą urządzenia jest również fakt, że odkurzacz Roborock s60 posiada poprawiony laser. Dzięki niemu robot potrafi dokładniej skanować nasz dom, a co za tym idzie będzie mógł jeszcze lepiej go wysprzątać.

Korzystając z Robota Roborock s60 nie rzadko wykorzystywana jest również aplikacja MiHome. Nowy model odkurzacza został wzbogacony o dodatkowe możliwości, m.in. wydzielenia stref niedostępnych dla robota czy też wskazanie konkretnego pokoju do sprzątania

Podział na pokoje, czyli aktualizacja oprogramowania Roboock-a s60

Każdy fan robotów sprzątających Xiaomi nie mógł się doczekać możliwości wyboru konkretnego pomieszczenia do odkurzania. Oczywiście takie zaawansowane sterowanie urządzeniem umożliwia aplikacja na telefon/tablet MiHome. Dodatek ten umożliwia wysłanie robota do konkretnego pokoju lub też wydzielenie pomieszczenia do którego nie ma robot wstępu, co czyni użytkownika panem inteligentnego domu.

Warto tutaj się jeszcze nieco zatrzymać. Aplikacja MiHome może posłużyć również jako system sterowania. Użytkownik może wykorzystywać swój telefon jako joystick i sterować manualnie swoim robotem. Niezła alternatywa dla domowego, zwykłego odkurzacza 🙂

Kolejną nowością w aplikacji, jest możliwość zmiany ilości używanej wody do mopowania, jakiej używa odkurzacz.

Roborock s60 - spód urządzenia

Aż o 250% więcej włosia w szczotce głównej Roborock-a S60

Tak, to nie jest w żadnym wypadku literówka. Xiaomi Roborock zaprojektował na nowo szczotkę główną robota i poprawił ją pod dwoma względami:

  1. Szczotka główna zyskała aż o 250% włosia, dzięki czemu będzie mogła sprzątać jeszcze dokładniej.
  2. W porównaniu do modelów s50 oraz s55 szczotka główna robota jest zdecydowanie łatwiejsza w demontażu.

Stacja dokująca robota Xiaomi Roborock s60 , Zdjęcie zrobione na wprost stacji, dzięki czemu prezentuje się elegancko

Dostępność oraz pozostałe parametry

Pełną specyfikację techniczną oraz dostępność urządzenia można sprawdzić na naszym sklepie – KlimaSklep.pl, a w razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu, a nasi eksperci z chęcią rozwieją wszelkie wątpliwości.

Zgarnij rabat!

Zgarnij
Dodatkowe -10 zł rabatu do Klimasklep.pl
Wpisując kod rabatowy: V57ZLX33T9

Może Ci się też spodobać: