Który oczyszczacz samochodowy jest najlepszy?
Artykuły Recenzje

Najlepszy oczyszczacz powietrza do samochodu. Czy to możliwe?

W podróży spędzamy coraz to więcej czasu. Przemieszczamy się autem do pracy, na miasto i wakacje, więc czemu nie pokusić się o urządzenie, które dodatkowo uzdatni również powietrze w samochodzie? W odpowiedzi na te pytanie oraz coraz to większe zapotrzebowanie konsumentów wychodzi firma Welltec, która właśnie niedawno wyprodukowała swój pierwszy oczyszczacz powietrza do samochodu.

Wszelkie informacje oraz dane techniczne można znaleźć na naszym sklepie wpisując Oczyszczacz samochodowy Welltec APH35 lub klikając w ten link

Oczyszczacz samochodowy Welltec APH35

Najpierw trochę o aspekcie wizualnym. Naszym zdaniem oczyszczacz APH35 jest po prostu ładny, a stylowy, kolorowy wyświetlacz z firmowym logo dodaje mu klasy. Dodatkowo oczyszczacz jest dość niewielkich rozmiarów urządzeniem, co czyni go niezwykle poręcznym. Oczyszczacz APH35 będzie idealnym urozmaiceniem do pomieszczenia jako punktowe miejsce uzdatniania powietrza oraz świetnie się sprawdzi również w samochodzie.

Dlaczego Welltec APH35?

Pora opowiedzieć o parametrach urządzenia. Oczyszczacz APH35 wyprodukowano głównie z myślą o użytkowaniu go w samochodzie. Mimo małych rozmiarów, oczyszczacz ten posiada 4-stopniowe oczyszczanie, 3 prędkości wentylatora oraz kolorowy wskaźnik powietrza. Zastosowanymi technologiami oczyszczania jest filtr wstępny, wydajny filtr HEPA H13, filtr węgla aktywnego oraz jonizator. Dzięki ich zastosowaniu oczyszczacz APH35 pozbędzie się nieprzyjemnych zapachów w samochodzie, usunie kurz oraz bakterie oraz wyeliminuje wirusy oraz smog. Oczyszczacz posiada również tryb automatyczny wykorzystujący czujnik zanieczyszczeń do ustawiania odpowiedniej prędkości oraz tryb czuwania.

Zastosowanie oczyszczacza Welltec APH35

Producent oczyszczacza APH35 wraz z zestawem dołącza dwa zasilacze o napięciu odpowiednio 12V oraz 230V. Dzięki temu, urządzenie może być użytkowane zarówno w domu jak i samochodzie. Z racji jego niewielkiego przepływu powietrza oczyszczacz będzie skuteczny tylko w samochodach lub do poprawy jakości powietrza w najbliższym otoczeniu np. w biurach.

Zawartość zestawu oczyszczacza do samochodu Welltec APH35

  • oczyszczacz powietrza Welltec APH35
  • kaseta filtrująca
  • zasilacz sieciowy 230V
  • zasilacz samochodowy 12V
  • pasek mocujący do zagłówka
  • wydrukowana instrukcja obsługi w języku polskim
  • certyfikat gwarancyjny (3 lata przyjaznej, pro-Klienckiej gwarancji door-to-door)
Wszelkie informacje oraz dane techniczne można znaleźć na naszym sklepie wpisując Oczyszczacz samochodowy Welltec APH35 lub klikając w ten link

Kupujesz sprzęt Welltec?

Specjalnie Dla Ciebie
przygotowliśmy rabat aż 10%
na zakupy do Klimasklep.pl
Złap rabat wpisując kod: WELLTECBLOG

Może Ci się też spodobać: