Nagroda Budna dla nagrzewnicy olejowej BV471
Artykuły

Nagrzewnica MASTER BV471 zdobywcą złotego medalu na targach BUDMA 2020

Należąca do Grupy Dantherm marka MASTER została doceniona w trakcie międzynarodowych targów BUDMA 2020 w Poznaniu. Nagrzewnica MASTER BV471 zdobyła prestiżową nagrodę.

Nagrzewnica MASTER BV 471 otrzymała prestiżową nagrodę w konkursie o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jest to najbardziej rozpoznawalna nagroda na rynku polskim, przyznawana innowacyjnym produktom najwyższej jakości.

Nagrzewnica olejowa z odprowadzaniem spalin MASTER BV 471 o mocy 136 kW jest przeznaczona do ogrzewania dużych obiektów magazynowych, hal namiotowych, produkcyjnych i przemysłowych.  Urządzenie zyskało uznanie jury ze względu na wysoką funkcjonalność oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne. MASTER BV471 jest wielofunkcyjną nagrzewnicą, którą z łatwością można dostosować do indywidulanych potrzeb. Wysoka wydajność, szybka i łatwa instalacja, liczne akcesoria dodatkowe oraz praktyczne rozwiązania konstrukcyjne, które znacząco wpływają na komfort użytkowania urządzenia to jedne z podstawowych czynników, które wpłynęły na pozytywną opinię szerokiego grona ekspertów konkursu.

Wypowiedź Katarzyny Cellary Zinko, Country Lead Manager Polska

Czujemy się bardzo dumni, że nasza innowacyjna nagrzewnica MASTER BV471 została wyróżniona Złotym Medalem MTP. Jest to potwierdzenie wysokiej jakości naszych produktów, tym bardziej, że jest to kolejny nasz sukces po ubiegłorocznym wyróżnieniu dla nagrzewnicy MASTER BV 500

Zgarnij rabat!

Zgarnij
Dodatkowe -10 zł rabatu do Klimasklep.pl
Wpisując kod rabatowy: V57ZLX33T9

Może Ci się też spodobać: