Artykuły

Nagrzewnica Master BV 500CR zdobywa prestiżowy Złoty Medal BUDMA 2019

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich to ogromne wyróżnienie dla marki Master. To ich nagrzewnica MASTER BV 500 CR została laureatem tego prestiżowego konkursu. Złoty Medal jest potwierdzeniem wysokiej jakości urządzenia i jej walorów użytkowych oraz podkreśla wysoki poziom produktów marki MASTER, która od lat jest liderem na rynku ogrzewania mobilnego.

Przyznane przez kapitułę konkursu wyróżnienie utwierdza w przekonaniu, że wizja marki skierowana jest w dobrym kierunku i przede wszystkim mobilizuje do dalszej pracy nad rozwojem innowacyjnych technologii oraz kształtowania nowych trendów w branży ogrzewania.

Nagrzewnica MASTER BV 500 CR, innowacyjność i technologia

Nagrzewnica MASTER BV 500CR o mocy grzewczej 150 kW jest zdecydowanie najbardziej innowacyjną i zaawansowaną technologicznie nagrzewnicą olejową z odprowadzaniem spalin na światowym rynku. Duża wydajność urządzenia i niskie spalanie paliwa gwarantują efektywną pracę w najbardziej wymagających warunkach.

Master BV500CR doskonale sprawdzi się w ogrzewaniu powierzchni półotwartych, miejsc trudnodostępnych i na wyższych kondygnacjach, a także dużych pomieszczeń magazynowych i produkcyjnych. Wielofunkcyjność urządzenia, duża mobilność oraz liczne akcesoria dodatkowe sprawiają, że znajduje zastosowanie w bardzo różnorodnych branżach.

Wydajny wentylator promieniowy oraz wysoki spręż 770 Pa umożliwia transportowanie ciepłego powietrza przewodami giętkimi na odległość nawet 50 m. Wysoką funkcjonalność zapewniają duże, pompowane koła, wygodne uchwyty oraz akcesoria np. termostat elektroniczny.

Nagrzewnica posiada wbudowany zbiornik paliwa (150 l) lub może być podłączona do zbiornika zewnętrznego. Urządzenie posiada uchwyty do transportu wózkiem widłowym lub dźwigiem. Jest proste w instalacji, wydajne, a nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na łatwą i szybką konserwację.

Gdzie można znaleźć nagrzewnicę MASTER BV500CR?

Oczywiście jak większość sprzętów prezentowanych na naszym blogu dostępne są one na naszym sklepie. 

Cenę urządzenia można sprawdzić tutaj

Kupujesz sprzęt MASTER?

Specjalnie Dla Ciebie
przygotowliśmy rabat
na zakupy do Klimasklep.pl
Złap rabat wpisując kod: 558T903FJ0

Może Ci się też spodobać: