praca z klimatyzerem master
Artykuły

Klimatyzery ewaporacyjne MASTER. Zasada działania urządzeń.

Klimatyzery ewaporacyjne MASTER wykorzystują naturalny proces odparowywania wody. Klimatyzery w odróżnieniu od klimatyzatorów przenośnych, nawilżają wodę, która staje się w ten sposób chłodniejsza i bardziej komfortowa.

Zastosowanie klimatyzerów MASTER

Klimatyzery Master z reguły stosuje się w miejscach, gdzie nie ma możliwości zastosowania klimatyzatorów powietrza. Najbardziej powszechnymi miejscami, w których stosuje się klimatyzery MASTER to:

  • ogromne hale oraz magazyny. Przez swoja wielkość oraz budowę w większości przypadków nie ma możliwości zastosowania zwykłego klimatyzatora przenośnego, lub też koszt znacząco przewyższa budżet, którym dysponujemy.
  • restauracje oraz bary. Ogromne temperatury wydobywające się z kuchni, mogą wpływać na komfort pracy personelu oraz jakość obsługi gości. Dobrym rozwiązaniem, może się wtedy okazać zainstalowanie klimatyzatora ewaporacyjnego, który przyniesie ulgę załodze.
  • siłownie, zarówno małe jak i duże. Często takie pomieszczenia są pełne ciężkiego, gorącego powietrza. Dodatkowo niesprzyjająca konstrukcja pomieszczeń(brak możliwości otwarcia okna, mała powierzchnia) sprawia, że nie ma możliwości zamontowania klimatyzacji, dlatego jedynym słusznym wyjściem może okazać się klimatyzer.
  • salony oraz warsztaty samochodowe. Przemysł samochodowy potrzebuje odpowiedniej temperatury oraz wilgotności powietrza, którą może zapewnić w czasie upałów klimatyzer powietrza.

Przykłady klimatyzerów MASTER

MASTER BC60

praca z klimatyzerem master

Rekomendowany do pomieszczeń o powierzchni do 150m2. BC60 posiada jonizator, automatyczne opróżnianie zbiornika, panel sterowania z wyświetlaczem oraz pilot. Klimatyzer BC60 cechuje się dużym przepływem powietrza, o prędkości 6000m3/h, oraz pojemnym zbiornikiem na wodę o wielkości 57l. Dostępność można sprawdzić tutaj: Klimatyzer MASTER BC60

MASTER BC80

master bc80 w warsztacie samochodowym

MASTER BC80 szczególnie polecany jest do obiektów przemysłowych, magazynowych oraz rolniczych. BC80 zaleca się stosować do obiektów do 200m2, a obroty wentylatora są na poziomie 1170 obr/min. Klimatyzator posiada kontrolę napełniania zbiornika, manualne oraz automatyczne opróżnianie zbiornika oraz panel sterowania z wyświetlaczem. Do zestawu z klimatyzerem dołączony jest pilot do zdalnego sterowania. Cenę oraz dostępność można sprawdzić tutaj: Klimatyzer MASTER BC80

MASTER BC340

prezentacja klimatyzera bc340

Klimatyzer ewaporacyjny MASTER BC340 znajdzie zastosowanie w najbardziej wymagających pomieszczeniach. Obsługa MASTER BC34 jest bardzo prosta. BC340 dostosowany jest do pomieszczeń do 400m2, a przepływ powietrza osiąga aż 30000m3/h. Klimatyzator posiada system kontroli napełniania zbiornika panel sterowania oraz pilot. Informacje o produkcie: MASTER BC340

Zgarnij rabat!

Zgarnij
Dodatkowe -10 zł rabatu do Klimasklep.pl
Wpisując kod rabatowy: V57ZLX33T9

Może Ci się też spodobać: