Artykuły

Klimatyzatory przenośne Welltec ACN – poznaj zalety tych produktów

Upalne letnie dni w mieszkaniu bywają wyjątkowo uciążliwe, jednak istnieje prosty sposób na to, aby uzyskać w domowym zaciszu przyjemny chłód – klimatyzatory przenośne. Modele Walltec ACN to rozwiązanie, które pozwoli zyskać nieprawdopodobny komfort, a ich nieocenione wsparcie możesz wykorzystać zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Podstawowymi zaletami, które wyróżniają klimatyzatory przenośne marki spośród innych tego rodzaju urządzeń jest to, że są one niewielkie, nie wymagają specjalnego montażu, a przy tym są niebywale estetycznie wykonane. Co więcej mogą one zarówno skutecznie chłodzić, jak i dogrzewać wnętrza, tworząc przytulną i komfortową atmosferę. To innowacyjne modele, z którymi Twój dom lub biuro zyskają nieprawdopodobnie przyjazny klimat.

Podstawowe funkcje klimatyzatorów przenośnych

Klimatyzatory jak każde inne urządzenie tego rodzaju mogą oferować szeroki wachlarz funkcji. Ich głównym zadaniem jest schładzanie powietrza, jednak to tylko namiastka ich możliwości. Zaproponować mogą one również opcje grzewcze, timery pozwalające na sterowanie czasem ich działania, jak również wbudowane opcje nawilżania powietrza itp. Podczas wybierania klimatyzatorów pokojowych warto zwrócić uwagę na ich moc, która pozwoli dopasować urządzenie do indywidualnych potrzeb. Co więcej, istotnym parametrem będzie przepływ powietrza w m3/h, jak również poziom hałasu, który generuje klimatyzator podczas pracy. Nie mniej interesującym (szczególnie miłośników piękna i designu) elementem jest również stylistyka urządzeń– bogaty wybór modeli pozwoli bowiem dopasować opcję najlepiej współgrającą z wystrojem naszego wnętrza.

Zobacz ofertę na klimatyzator Welltec ACN18

Czym wyróżniają się klimatyzatory przenośne Waltec ACN na tle konkurencji?

Wysoka jakość wykonania i szeroki zakres funkcji to podstawowe walory klimatyzatorów przenośnych Waltec ACN. Urządzenia te zapewniają wydajne chłodzenie, ogrzewanie, wentylację i osuszanie powietrza, a także skuteczne jego oczyszczenie. Ich niewielki, wręcz kompaktowy rozmiar połączony z wysoką mocą pozwala cieszyć się wydajnym działaniem na najwyższym poziomie. W zależności od nasłonecznienia pomieszczenia, jeden mały klimatyzator Waltec ACN jest w stanie skutecznie ochłodzić powierzchnie nawet do 80 m2. Bogate wyposażenie, bardzo intuicyjna obsługa oraz łatwość przygotowania ich do pracy, zapewnia pełną satysfakcję z użytkowania.

Podstawowe zalety klimatyzatorów przenośnych Waltec ACN

Wysoka wydajność chłodzenia i grzania, a także kilka trybów pracy modeli klimatyzatorów Waltec ACN to szeroki zakres zastosowań urządzenia. Dzięki wbudowanym modułom WiFi można nimi swobodnie sterować i cieszyć się komfortem przebywania w domu, biurze czy innym pomieszczeniu. Klimatyzatory przenośne Waltec ACN pozwalają na ustawienie poziomu wilgotności powietrza, a dodatkowo oferują wysokie walory energooszczędne, stając się rozwiązaniem proekologicznym.

Wysoka wydajność chłodzenia i grzania, a także kilka trybów pracy modeli klimatyzatorów Waltec ACN to szeroki zakres zastosowań urządzenia. Dzięki wbudowanym modułom WiFi można nimi swobodnie sterować i cieszyć się komfortem przebywania w domu, biurze czy innym pomieszczeniu. Klimatyzatory przenośne Waltec ACN pozwalają na ustawienie poziomu wilgotności powietrza, a dodatkowo oferują wysokie walory energooszczędne, stając się rozwiązaniem proekologicznym.

Zobacz ofertę klimatyzator na Welltec ACN18

Urządzenia te dzięki wyposażeniu w szeroki wachlarz funkcji podnoszą komfort ich użytkowania. Bardzo ciekawą opcją w nich zastosowaną jest Timer, który pozwala na wygodne zaprogramowanie włączenia i wyłączenia klimatyzatora w określonym przez użytkownika czasie – w zakresie od 1 do 24 godzin. Co ciekawe to to, ze modele te posiadają także funkcję automatycznego restartu, dlatego w razie zaniku zasilania, po jego przywróceniu rozpoczną pracę zgodnie z wcześniejszymi ustawieniami. Jest to szalenie wygodne, szczególnie dla osób, które nie lubią lub mają problemy z obsługą wszelakich urządzeń.

Działanie urządzenia, zarówno w funkcjach ogrzewania jak i chodzenia zapewnia wydajność energetyczną w klasie A. Klimatyzatory przenośne Waltec ACN zapewniają także doskonałą wentylację, dlatego dbają o dokładną cyrkulację powietrza bez wpływu na jego temperaturę nie wymagając przy tym instalacji rury odprowadzającej powietrze. Wydajny tryb niezależnego osuszania może przyspieszyć osuszanie prania, zalanych pomieszczeń czy wpływać pozytywnie na komfort w pomieszczeniach w wilgotne dni. Ważną zaletą klimatyzatorów marki jest również higrometr, który po ustawieniu zadowalającego poziomu wilgotności w pomieszczeniu wstrzymuje pracę. Innymi ważnymi walorami klimatyzatorów przenośnych Waltec ACN są znajdujące się w nich filtry HEPA, które pozwalają wykorzystać je jako skuteczne oczyszczacze powietrza. Świetnie radzą sobie z oczyszczaniem wnętrza z pyłków, cząstek kurzu, sierści i naskórka zwierząt, zarodnikami pleśni, roztoczami i całą gamą alergenów, które pojawiają się w powietrzu. Wbudowane starowanie z pomocą WiFi zapewnia komfort użytkowania i zdalną obsługę z pomocą telefonu czy tabletu z systemem Android i iOS. Te nowoczesne rozwiązania dają użytkownikom najwyższą jakość funkcjonowania, ale i możliwość pełnej personalizacji wydarzeń, w tym zmian temperatury o określonych porach dnia, ustawianie optymalnych warunków wilgotności, czy bieżące oczyszczanie powietrza. To urządzenia wielofunkcyjne, które docenią nawet wyjątkowo wymagające osoby.

Zobacz ofertę klimatyzator na Welltec ACN18

Kupujesz sprzęt Welltec?

Specjalnie Dla Ciebie
przygotowliśmy rabat aż 10%
na zakupy do Klimasklep.pl
Złap rabat wpisując kod: WELLTECBLOG

Może Ci się też spodobać: