ergo pro blaupunkt
Artykuły

Klimatyzacja Blaupunkt posiada w tym sezonie kilka nowości, zobacz jak prezentuje się lista!

Klimatyzacja Blaupunkt na sezon letni 2019

Sezon klimatyzacji trwa w najlepsze, jedną z nowości w tym sezonie jest fakt, iż firma Blaupunkt przygotowała nowe modele klimatyzatorów swojej wiodącej serii MobyBlue. Klimatyzacja ta, tak samo jak jej poprzednicy jest sterowana przez WiFi, a wszystkie modele pracują w oparciu o nowoczesny czynnik chłodniczy R-290. Dzięki naturalnemu pochodzeniu jest on przyjazny dla środowiska i nie niszczy warstwy ozonowej. Kolejną korzyścią z zastosowania jego zastosowania jest znaczne obniżenie głośności urządzenia w porównaniu do starszych modeli.

Na pierwszym, głównym planie możemy dostrzec rękę człowieka odzianego w garnitur, wyciągnięte palec wskazujący dotyka chmurki złożonej z ikonek przedstawiające urządzenia elektryczne w tym laptop który jest najlepiej widoczny i to właśnie na nim skazuje palec Pana w garniturze. Po prawej widnieje urządzenie przypominające kamerę sufitową, a w miejscu gdzie powinien być obiektyw znajduje się rysunek klimatyzatora, jak można się domyślić zapewne chodzi o najsilniejszy model - ariffana 0015. Na górze fotografii widoczny jest napis "ergo pro" oraz logo Blaupunkt

Czas na przedstawienie modeli

Nowe modele klimatyzacji przenośnej Blaupunkt prezentują się następująco:

  • Moby Blue S 09E o mocy chłodniczej 2,6kW
  • Moby Blue S 1111E o mocy chłodniczej 3,2kW i mocy grzewczej 2,9kW
  • Moby Blue S 1111T ze sterowaniem głosowym i WiFi o mocy chłodniczej 3,2kW i mocy grzewczej 2,9kW
  • Moby Blue S 1111TB w kolorze czarnym, ze sterowaniem głosowym i WiFi o mocy chłodniczej 3,2kW i mocy grzewczej 2,9kW

zdjęcie przedstawia klimatyzator blaupunkt Moby Blue S 1111TBw kolorze czarnym. Urządzenie jest włączone, a na wyświetlaczu skrytym w jego obudowie widnieje napis 19 oraz znaczek WiFi. Zdjęcie zostało zrobione przodem do urządzenia które zostało obrócone o kilka stopni aby było widać dokładnie jego przód oraz bok. Klimatyzator prezentuje również włączoną funkcję swing powodującą poruszanie się listwy która wachluje powietrze po całym powietrzu    Kolejny klimatyzator Blaupunkt, w kolorze białym. Urządzenie jest wyłączone. Zdjęcie zostało zrobione na wprost urządzenia ale z możliwością ogarnięcia wzrokiem panelu górnego, który służy do nawigacji klimatyzatora

Czy klimatyzacja Blaupunkt może pochwalić się czymś nowym?

Modele Blaupunkt Moby Blue S 1111T oraz Moby Blue S 1111TB są bezpośrednią kontynuacją popularnego modelu Moby Blue 1012WT. Można nimi sterować za pomocą wygodnej aplikacji WiFi oraz asystenta głosowego takiego jak Asystent Google czy Amazon Echo. Dzięki temu korzystanie z klimatyzacji przenośnej jest jeszcze łatwiejsze. Klimatyzator Moby Blue S 1111TB jest dostępny unikatowym czarnym kolorze.

Zobacz również: Wybór Klimatyzacji. Czyli co każdy kupujący sprzęt wiedzieć powinien

Klimatyzacja Blaupunkt – seria Arrifana

Zdjęcie przedstawia klimatyzator Blaupunkt Ariffana 0015. Urządzenie jest ustawione na wprost obiektywu. Obserwator nie ma możliwości zobaczyć tyłu ani boku urządzenia, mało widoczny jest również panel sterowania klimatyzatora.

Segment klimatyzatorów premium czyli urządzenia z serii Arrifana wzbogaciły się o model Arrifana 12. Wykonany z najwyższej jakości materiałów klimatyzator ma moc chłodniczą 3,2 kW i również korzysta z ekologicznego czynnika chłodniczego R290. Arrifana 12 jest doskonałym uzupełnieniem serii w której można znaleźć również wysoko wydajny klimatyzator Arrifana 15 i kompaktowy model Arrifana 08.

Wszystkie modele możesz znaleźć na Klimasklepie, życzymy udanego dnia!

Zgarnij rabat!

Zgarnij
Dodatkowe -10 zł rabatu do Klimasklep.pl
Wpisując kod rabatowy: V57ZLX33T9

Może Ci się też spodobać: