Artykuły

Już jest! Klimatyzacja Welltec we własnej osobie. Nowe modele na rok 2020.

Przenośna klimatyzacja Welltec przynosi wiele udogodnień w codziennym życiu. Przynosi chłód w czasie ciepłych dni, ogrzewa powietrze gdy jest chłodno, a nawet spełni funkcję osuszacza. Przenośne klimatyzatory Welltec posiadają również niewątpliwie wielką zaletę – w zależności o zapotrzebowania, można przenosić je, pomiędzy pomieszczeniami. Dostępne są modele:

  • Welltec ACH0909 – 2,6kW
  • Welltec ACH1212 – 3,5kW
  • Welltec ACH1414 – 4,0kW w kolorze białym
  • Welltec ACH1414B – 4,0kW w kolorze czarnym

Wszystkie modele charakteryzują się mocnym wentylatorem, wieloma trybami pracy oraz dużą funkcjonalnością. Klimatyzacja przenośna Welltec jako jedyna na rynku posiada tak ogromną zawartość akcesoriów, jakimi są komplet rur, ramek oraz pilotów do zdalnego sterowania – oryginalny i z wyświetlaczem.

Funkcje oraz zalety klimatyzacji przenośnej Welltec

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, klimatyzacja przenośna Welltec posiada wiele przydatnych funkcji oraz zalet, a są nimi:

Wiele trybów pracy

Wszystkie modele klimatyzacji posiadają 3 tryby pracy – chłodzenie i grzanie o tej samej mocy w zależności od modelu oraz osuszanie, które dobrze się sprawdzi w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności.

Zdalne sterowanie

Dzięki tej funkcji nie będziesz musiał podchodzić do urządzenia, w celu zmiany temperatury – możesz zrobić to zdalnie poprzez pilota lub specjalna aplikację na telefon. To takie wygodne!

Energooszczędność

Funkcja grzania oraz chłodzenia mieści się w klasie A++, co pozwoli na oszczędzenie energii, co za tym idzie – zapłacimy mniej za opłaty.

Więcej za mniej

Dodatkową oszczędność pieniędzy przy zakupie klimatyzatora, może również zapewnić wyposażenie zestawu: dwie rury dla ciepłego, oraz zimnego powietrza, komplet ramek, pilot WiFi, listwa oraz uszczelka okienna oraz 3 lata gwarancji. Żaden producent nie przygotował tak obszernego pakietu

Duży przepływ powietrza

Wydajny wentylator jest nieodłącznym elementem każdego klimatyzatora Welltec. Dostępne są 4 prędkości wentylatora.

Ekologiczny czynnik chłodniczy

Czynnik chłodniczy R290 jest jednym z najbardziej ekologicznych oraz pożądanych przez naszych Klientów elementem klimatyzatora.

Funkcja Swing

Aby równomiernie rozprowadzać powietrze po pomieszczeniu klimatyzatory Welltec posiadają przydatną funkcję SWING

Funkcja Autodiagnozy oraz Autorestartu

Te funkcje szczególnie przydadzą się w momencie, gdy dzieje się coś niepokojącego z urządzeniem – na wyświetlaczu od razu pojawi się odpowiedni kod błędu. Autorestart natomiast zapewni natychmiastowy start urządzenia po utracie zasilania.

Zastosowanie klimatyzatorów Welltec

W poradniku Jak dobrać moc klimatyzatora zamieściliśmy niezbędne informacje na temat doboru odpowiedniego klimatyzatora, warto do niego zajrzeć przed podjęciem decyzji o zakupie sprzętu.

Welltec ACH09092,6kWdo 45m2, 100m3
Welltec ACH12123,5kWdo 65m2, 150m3
Welltec ACH14144,0kWdo 75m2, 200m3
Welltec ACH1414B4,0kWdo 75m2, 200m3
Porównanie mocy, maksymalnej powierzchni oraz kubatury
Porównanie klimatyzatorów Welltec

Odprowadzanie skroplin w klimatyzatorach Welltec

Podczas prawidłowej pracy klimatyzatora, wytwarzają się skropliny. Jest to znak, że temperatura zostaje schładzana. Klimatyzatory przenośne Welltec posiadają specjalną funkcję automatycznego odprowadzania skroplin wraz z ciepłym powietrzem. Dzięki takiemu rozwiązaniu, likwiduje to potrzebę pilnowania pojemnika na skropliny.

Bezpieczeństwo użytkowania klimatyzatorów przenośnych Welltec

Klimatyzatory Welltec posiadają szereg certyfikatów, świadczących o ich bezpieczeństwie oraz wydajności. Zgodność z Unijnymi dyrektywami, zaświadczają certyfikaty RoHS, LVD i EMC. Gwarancją bezpieczeństwa w obiektach o specjalnych standardach – jakimi są szkoły, gabinety lekarskie czy kosmetyczne zaświadcza Atest Higieniczny PZH. Klimatyzatory Welltec posiadają również najdłuższą gwarancję oferowaną na rynku – aż 3 lata, z możliwością jej przedłużenia.

Kupujesz sprzęt Welltec?

Specjalnie Dla Ciebie
przygotowliśmy rabat aż 10%
na zakupy do Klimasklep.pl
Złap rabat wpisując kod: WELLTECBLOG

Może Ci się też spodobać: