logo xiaomi. miały napis przypominający 'mi' na pomarańczowym tle
Artykuły

Oczyszczacz Air Purifier 3, czy to możliwe?

Xiaomi Air Purifier 3 pojawił się już w przedsprzedaży na rynku Chińskim. Jest to nieco odnowiona wersja poprzedniego modelu, jakim był Air Purifier 2, a więc większa moc oraz zastosowane nowe technologie nie powinny nikogo dziwić. Niestety, Xiaomi jeszcze nie wypowiedziało się oficjalnie na ten temat

Xiaomi nie ustaje pod względem nowych technologii także w swoich oczyszaczach Air Puriefier 3

Jedną z nowości jaką będziemy mogli podziwiać to niewątpliwie ekran dotykowy typu OLED. Wyświetlać będzie m.in. aktywny tryb pracy, jakość powietrza, aktualny stan połączenia z WiFi oraz wiele innych. Dzięki temu zastosowaniu możemy się cieszyć większą kontrolą nad urządzeniem w porównaniu do poprzedniego modelu.

zobacz również: Xiaomi Roborock S55 dokładnie zbiera i nie zapycha się od sierści – opinia Klientki Klimasklep

Wewnątrz białej obudowy z czarnymi akcentami znajdować się będzie również nowy silnik, który zdaniem producenta będzie aż o 29% wydajniejszy niż poprzednia generacja. Urządzenie będzie mogło oczyścić powietrze w obszarze od 24 do 48 m3, a wartość CADR będzie wynosić 400m3/godzinę.

Oczyszczacz Air Purifier 3 to nowy silni, a co z filtrami?

Oczyszczacz Air Purifier 3 będzie oferował potrójny system filtracji, więc w porównaniu do poprzedniego modelu tutaj się nic nie zmienia. Dzięki zastosowaniu takiej filtracji urządzenie jest w stanie usunąć bakterie oraz wirusy które znajdują się w powietrzu, usunąć zapachy oraz smog oraz formaldehyd.

Zdalne sterowanie oczyszczaczem Air Purifier 3

Oczywiście jak w poprzednim modelu pojawia się również możliwość sterowania głosem oraz przez aplikację Mi Home

Gdzie mogę kupić ten sprzęt?

Jak na razie, oczyszczacz pojawia się jedynie na rynku chińskim i nie wiadomo kiedy będzie dostępny również w Polsce. Tymczasem zachęcamy do przejrzenia naszej oferty dostępnych oczyszczaczy powietrza

Zgarnij rabat!

Zgarnij
Dodatkowe -10 zł rabatu do Klimasklep.pl
Wpisując kod rabatowy: V57ZLX33T9

Może Ci się też spodobać: